Přehled Airwheel modelů | Freewheel

Porovnejte si vlastnosti jednotlivých produktů

Pomůžeme vám vybrat ten správný Airwheel, který by nejlépe splnil vaše očekávání. Pomocí našeho obrázku budete schopni srovnat jednotlivé parametry a jim odpovídající cenu. A když se konečně rozhodnete můžete si jej prohlédnout detailně.

Airwheel_srovnani_modelu_a_cen
 
koupit
 

Fantastický produkt

Pohybujte se tiše rychlostí neúnavného běžce po chodnících, do kopce i po terénu, buďte Free… Na jedno nabití baterie ujedete až 64 km (liší se u jednotlivých modelů).
Airwheel má neuvěřitelnou rekuperaci kinetické energie při jízdě z kopce a brzdění. Při jízdě z kopce nabijete i zcela vybitou baterii na další kilometry jízdy.
Každý se pozastaví nad tím jak tiše a lehce stoupáte do kopce a jak si udržujete bezpečnou rychlost z kopce dolů.

Airwheel je dopravní prostředek budoucnosti.
Airwheel má bezkonkurenční nákladovost , výkon a trvanlivost nemá konkrurenci pro nákladovou efektivnost, trvanlivost a neuvěřitelný výkon!

Špičková kvalita

  • Airwheel převyšuje konkurenci ve všech paremartech:
  • kvalita
  • výkon
  • životnost akumulátoru
  • cena

Řízení Airwheel

Tak jako na kole, se na Airwheelu naučí jezdit každý. Šikovnější za 15 min, ostatní max za 2 hod.
Airwheel není věkově omezen a jezdit se naučí každý.

Vodotěsný

Airwheel je jediná elektrická jednokolka, která je v souladu s našimi zákony. Každá jednotka má CE, RoHS, MSDS and UN38.3 certifikáty a IP56 certifikát o vodotěsnosti.

Bezpečný

Přístroj má vestavěné funkce aby byl uživatel v bezpečí. Pokud se přístroj vybije, budete moci bezpečně vystoupit. Nevypne se náhle, pouze pomalu zabrzdí a vy můžete bezpečně sesednout.
Každá jednotka má vestavěná bezpečnostní opatření, která zaručují hladkou jízdu. V případě, že uživatel seskočí ze zařízení, kolo automaticky vypne napájení a bude stále pípat, abyste věděli, že gyro už není v akci. Přístroj se nikdy nevypne náhle, i když neslyšíte pípání. Přístroj lehce zabrzdí, takže uživatel vždy bezpečně vystoupí.
Vysoce elastický silikon dělá Airwheel měkkým, pružným a pohodlným pro vaše nohy. Je odolný a omyvatelný. Silné hliníkové pedály s protiskluzovou úpravou lze snadno složit.

Zdarma stabilizační kolečka

Poskytujeme zdarma stabilizační kolečka k modelům X3 | X5 | X6 | X8.

Chraňte planetu

Airwheel je nejen zábava, ale šetří i planetu! Super rychlé nabíjení poskytuje uživatelům mnoho kilometrů bez osobních automobilů, motocyklů a dalších kouřících strojů.

koupit